Yükleniyor..

IQOS Nedir?

IQOS Nedir ?

IQOS Nedir ?


Sigaraya alternatif arayan yetişkin bir sigara tiryakisiyseniz, o zaman IQOS sizi bu yolda destekler - dünya çapında aynı hedefe sahip 14.7 milyon yetişkin IQOS kullanıcısı gibi.

Klasik tütün lezzetinin modern yorumuyla IQOS, gerçek bir değişimin parçası olmak için bilimin ön saflarında yer alıyor.

IQOS Nedir ?

IQOS Tarihçesi


PMI'nın tütün ısıtıcıları konusundaki araştırması 1990'ların başına kadar uzanırken, 2007 bir dönüm noktası oldu. HeatControl™ teknolojisine sahip ilk prototip geliştirildi. Cihaz ileriye dönük teknolojik bir adımdı, ancak ergonomik olarak pratik değildi.
2008 yılında İsviçre'de yeni bir araştırma ve geliştirme merkezide IQOS olarak adlandırılacak olan geleneksel sigaralara alternatiflerin geliştirilmesi başlatıldı.

IQOS Nedir ?

2009 Yılında sigaraya alternatiflerine odaklanan PMI, araştırma ve geliştirme kapasitelerini genişletiyor ve Singapur'da yeni bir araştırma laboratuvarı açıyor. Bugün dünya çapında 400'den fazla Ar-Ge uzmanı IQOS teknolojileri üzerinde çalışıyor.

PMI'nın ilk tütün ısıtıcısı 2014 yılınıda Japonya ve İtalya'da piyasaya sürüldü. Bir yıl sonra ürüne IQOS adı verildi ve Portekiz, Romanya, Rusya ve İsviçre'de de mevcut.
Yeni nesil IQOS cihazlarının öncüsü 2.4 Plus, 2016 yılında 21 pazarda piyasaya sürüldü ve 2017 yılına geldiğimizde 38 pazarda aktif bir duruma gelmişti.

2018 yılına geldiğimizde IQOS 3 ve IQOS 3 Multi cihazları 43 ülkede satışa sunuldu. 2019 yılına geldiğimizde IQOS 3 DUO modelini piyasaya sürdü.

IQOS Nedir ?

Önemli bilgi: IQOS risksiz değildir.
HEETS tütün çubukları, bağımlılık yapan nikotin içerir.

En iyi alternatifimiz.


Gerçek tütünün keyfini, külsüz, sigara kokusu olmadan ve kıyafetlerinizde, saçınızda ve ellerinizde koku sinmeden iqos ile çıkarın.

* PMI Finans veya Tahminler, IQOS Kullanıcı Forumları ve PMI Pazar Araştırması.
Temmuz 2021 itibariyle. Sigarayı tamamen bırakmış ve HEETS tütün çubukları kullanan IQOS kullanıcıları, son 7 gün içindeki tütün tüketimlerinin en az %70'ini oluşturuyor.

Ek Resimler

Bu içerik 16.10.2021 tarihinde yayınlandı ve toplam 731 kez okundu.

Yorumlar (0)

Bu içeriğe henüz hiç yorum yapılmadı !! İlk yorum yapan siz olun.
YENİ YORUM YAP

Yorum Yap

İşlemin sonucunu giriniz.

İletişim

Telefon: 0 537 332 05 31

Blog